top of page

COVID-19 update dla studentów.

Updated: Apr 26, 2020

Student Loan Company (SLC) wydaje zaktualizowane wytyczne dla wnioskodawców, obecnych studentów i osób spłacających pożyczki studenckie w odpowiedzi na trwającą pandemię koronawirusa.


SLC będzie nadal wspierac studentów, uniwersytety i uczelnie, a my będziemy tutaj dostarczać dalszych informacji na każdy temat związany z wirusem i nie tylko.


Najczesciej zadawane pytania przez studentow skupiają uwagę na srodki finansowania studiow. Mamy kilka odpowiedzi na nurtujące was pytania, a w razie problemów ze znaleziniem odpowiedzi na twoje pytanie po prostu zadzwon na 01733 752295 i zapytaj.

Ostatnio zadawane pytania i odpowiedzi:


  • Czy nadal dostanę kolejną wypłatę środków studenckich?

SLC może potwierdzić, że studenci otrzymają zaplanowaną lub następną ratę pożyczki studenckiej na planowany początek ich semestru letniego, niezależnie od tego, czy ich uczelnia lub dostawca kursu podjęli alternatywne ustalenia dotyczące dalszego nauczania.


  • Czy nadal mogę ubiegać się o finansowanie dla studentów?

Jeśli studiujesz w tej chwili lub zaczniesz studia stacjonarne, pierwszego stopnia po 1 sierpnia 2020 r., to w dalszym ciągu możesz normalnie ubiegać się o dofinansowanie dla studentów.


Wnioski o dofinansowanie studiów podyplomowych i niestacjonarnych na studia w roku akademickim 2020–2021 planowane są na czerwica br. Jeśli to się zmieni, powiadomimy was za pośrednictwem naszych kanałów lub mediów społecznościowych.


  • Czy będziesz spłacać pożyczki studenckie, jeśli nie będziesz mógł pracować z powodu koronawirusa?

Ważne jest, aby pamiętać, że spłaty kredytu studenckiego będą dokonywane tylko wtedy, gdy zarobisz ponad próg spłaty dla danego typu planu spłaty. Oznacza to, że jeśli przestaniesz pracować lub twój dochód spadnie poniżej progu, spłaty również przestaną obowiązywać.

Caly swiat stanal do góry nogami i w dalszym ciągu nie wiemy co będzie dalej. Nie wiemy czego się spodzewac i jak dalej zyc? Jedno jest pewne – trzeba czekac i wierzyc, ze wszystko będzie dobrze.

Pozdrawiamy


KJB International Aid

Consulting & Coaching

Landline: +44 1733752295

WhatsApp: +44 7305464275

Email: info@kjbinternationalaid.com

Website: www.kjbinternationalaid.com

___________________________________

Follow us on Facebook, Twitter or Instagram

95 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page