top of page

Czy wiesz, że możesz dostać ponad £100 zniżki na prąd?

Updated: Feb 14, 2019


Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić £140 na rachunkach za energię elektryczną w okresie zimowym 2018/2019 w ramach rządowego programu? Złóż wniosek już dziś… Udział w projekcie jest darmowy. A jeśli nie wiesz jak złożyć wniosek by otrzymać zniżkę to skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z najtańszych usług na rynku.


Jak to działa

Po złożeniu aplikacji czekasz na decyzję. Pieniądze nie są wypłacane na twoje konto bankowe - to jednorazowy rabat na rachunku za energię elektryczną, wypłacany na konto dostawcy od września do marca. A jeśli używasz kluczy top up to otrzymujesz czek w wysokości £140 i doładowania dokonujesz na poczcie.


Kto się kwalifikuje

Istnieją dwa sposoby, aby zakwalifikować się do programu zniżek na prąd:

  • Jeśli otrzymujesz Guarantee Credit element of Pension Credit - zwany "grupą podstawową"

  • Jeśli masz niskie dochody (np. otrzymujesz child tax credit lub income support allowance lub inne tego typu i spełniasz kryteria swojego dostawcy energii - znane jako "szersza grupa".

Warunki nie są wygórowane i każdy może aplikować, gdyż większość ludzi się kwalifikuje. Jeśli chodzi o dostawców to zazwyczaj każdy z nich akceptuje ten projekt rządowy. Pamiętaj, że nie ma to wpływu na twoje dochody. Nie musisz też się z tego rozliczać. Osoby zadłużone również mają ogromne szanse na zdobycie dodatkowego grosza chociażby na częściowe pokrycie zadłużenia.


Domy parkowe (mobilne)

W tym przypadku stosuje się inny sposób aplikowania o zniżki, i najczęściej osoby mieszkające w domach mobilnych składają wnioski w firmach zewnętrznych. Nie zwlekaj, nie czekaj, bo czas ucieka a razem z czasem sporo kasy…


Serdecznie pozdrawiamy

Zespół KJB International

Pomoc Polakom na Wyspach


Tel. 01733 752295

Email. info@kjbinternationalaid.com

60 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page