top of page

Korzyści z pracy w UK

Niezależnie od tego czy zamierzasz pracować w Anglii na wizie pracowniczej czy też na zasadach unijnych to pamiętaj, że możesz czerpać z tego wiele korzyści.

Nie myśl tylko, że praca w Anglii to same korzyści… Nie pozwól też, by ktokolwiek próbował ci to wmówić! Praca na angielskim rynku pracy ma też wiele wad i negatywnych skutków, ale o tym to wam opiszę następnym razem, dlatego koniecznie zapisz się do naszej listy mailingowej lub porostu śledź nas na Facebook, Instagram lub Twitter.

Jako, że Anglia jest bardzo cenionym miejscem, pod względem rozwojowym to otwiera wiele możliwości edukacyjno - zawodowych dla wszystkich spoza kręgu… Kiedyś to Ameryka i Kanada byli landem możliwości rozwojowo - zarobkowych. Dziś jednak najbezpieczniej dostać się do Wielkiej Brytanii, oczywiście poza Australią.


Mówię najbezpieczniej, ponieważ poziom przestępstw jest tutaj na wyjątkowo niskim poziomie w porównaniu np. z wyspami karaibskimi. Dlatego też, bezpieczeństwo można zaliczyć do jednych z korzyści. Nie chodzi tutaj tylko o przestępstwa kryminalne, typu morderstwa, kradzieże, gwałty, porwania…. Bezpieczeństwo to również gwarancja legalnego zatrudnienia oraz minimalizacja przestępstw gospodarczych, typu praca bez wynagrodzenia, nieuczciwy pracodawca czy landlord oszust…


Zaraz po bezpieczeństwie mamy możliwości rozwojowe, czyli międzynarodowe studia, doświadczenie w pracy poza granicami własnego kraju, rekomendacje angielskiego pracodawcy i dla niektórych znajomość dodatkowego języka obcego. To wszystko powoduje, że wracając do ojczystego kraju mamy konkurencyjny bagaż doświadczeń zawodowych na skalę międzynarodową, a to daje przewagę w zdobyciu konkretnej pozycji zawodowej na lokalnym rynku pracy.


Lepsze, i dla niektórych nawet łatwiejsze życie… Azjaci przybywają do Wielkiej Brytanii po lepsze i łatwiejsze życie. Dla nich lepsze, bo zarabiają znacznie więcej niż w swoim kraju i łatwiejsze pod względem ekonomicznym, gospodarczym i bytowym. Europejczycy i Karaibscy obywatele również przybywają po lepsze życie, ale z inną interpretacją… Dla nich lepsze oznacza większą swobodę, więcej wolności, większe możliwości edukacyjne dla dzieci, większe możliwości rozwoju zawodowego, mniej przestępstw, mniej kosztów np. medycznych czy szkolnych, zero strachu, no i oczywiście kuszące zarobki.


Kolejnym pozytywnym czynnikiem jest spokojna przyszłość. Pamiętaj, że po ciągłym pobycie i przepracowaniu 5 lat w UK możesz ubiegać się o status rezydenta, a to pozwala Ci żyć i pracować w UK bez jakichkolwiek wymagań wizowych (dotyczy to głównie Azjatów i Karaibów, prawdopodobnie po Brexicie też Europejczyków). Nawet jeśli na początku musisz zainwestować w tę wyprawę to z pewnością ci się to zwróci w krótkim czasie. Takie zabezpieczenie gwarantuje ci stały pobyt w dwóch krajach i możliwości sprowadzenia członków rodziny do Wielkiej Brytanii. Ty będziesz miał spokojną przyszłość a członkowie twojej rodziny lepszy start dzięki tobie…


Migracja jest długim i kosztownym procesem, ale wskaż mi chociaż jedną osobę, która odniosła sukces nie inwestując w niego? Dla jednych łatwiej dla innych trudniej, ale w końcu "SUKCES" i można osiąść na laurach.


Myślisz o migracji i nie wiesz jak zacząć? Nie chcesz do Anglii z powodu Brexitu, to co powiesz na ciepłe kraje? A może ty marzysz o osiedleniu się na Karaibach? Niezależnie od tego gdzie, kiedy i z jakiego powodu chcesz wyemigrować pamiętaj, że nasza firma specjalizuje się w tego typu procesach. Napisz lub zadzwoń to cię nic nie kosztuje…Serdecznie pozdrawiam

KJB International Team


Landline: + 44 1733 752295

Email: info@kjbinternationalaid.com

Website: www.kjbinternationalaid.com

239 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page