top of page

Zaoszczędź ponad £650 przy użyciu 1 pensa!

Updated: Apr 26, 2020

Niezależnie od tego, czy jest to dzień wypłaty, czy koniec miesiąca, wiele osób nie może pozwolić sobie na przeznaczenie części swoich dochodów na poczet oszczędności. Chcemy oszczędzać, ale przychodzi nam to z trudnością. Zawsze znajdzie się coś ważniejszego! Dziś wzywam cię do wyzwania noworocznego, które pozwoli ci zaoszczędzić aż £667.95 w ciągu tego roku i na pewno tego nie odczujesz. Czy to na przyszłość, czy na nadchodzące wydarzenie, czy na jakąś inwestycje – takie oszczędzanie pieniędzy może być świetną praktyką, którą wiele osób chce zacząć, ale rezygnuje, ponieważ to jest zbyt kosztowne.

Wyzwanie oszczędzania 1 pensa to sposób na stopniowe zwiększanie kwoty, którą oszczędzasz każdego dnia. Wyzwanie trwa 365 dni i gwarantuje ci, że na ostatni dzień tego wyzwania twoja skarbonka będzie zawierać £667,95!


Wyzwanie oszczędzania 1 pensa zaczyna się od zaoszczędzenia tylko jednego pensa 1 stycznia. Następnego dnia oszczędzający muszą odłożyć 2 pensy i dodać je do funduszu. Dzień trzeci wymaga zaoszczędzenia 3 pensów, a 4 pensy należy włożyć do puli czwartego dnia.


Oznacza to, że w ostatnim dniu wyzwania pod koniec roku oszczędzający powinni wpłacić £3.65 do swojego funduszu oszczędnościowego. Poniżej znajdziesz tabele oszczędzania - możesz zapisać obrazek i wydrukować. Możesz poprosić nas o druk i wysyłkę takiej tabeli, ale będziesz musiał/a pokryć koszty pakowania i wysyłki – łącznie £2. Po więcej info napisz maila na info@kjbinternationalaid.com lub skontaktuj się z nami przez nasza strone.


Aby sprawić, by wyzwanie wydawało się łatwiejsze w trakcie jego trwania, można również wykonać wyzwanie od tyłu. Oznacza to, że zaczniesz od oszczędności w wysokości £3.65 w pierwszym dniu, a następnie odłożysz £3.64 w drugim dniu i tak dalej.


Finanse mogą być przyczyną stresu dla wielu osób. Ostatnie badanie przeprowadzone przez 2000 brytyjskich konsumentów przez Know Your Money wykazało, że 41% ludzi odczuwa stres związany z finansami osobistymi, głównie z powodu zadłużenia z tytułu kart kredytowych, spłat kredytów studenckich i spłat pożyczek osobistych.


Istotnym elementem odpowiedzialności finansowej jest rozpoznanie, kiedy potrzebujesz pomocy i oczywiście dotarcie do tych, którzy będą w stanie ci pomóc.


Jeśli zmagasz się z zadłużeniem, a nawet jeśli czujesz się przytłoczony okresem nadmiernych wydatków, skontaktuj się z nami, aby wyrazić swoje obawy. Takie porady u nas są bezpłatne!


Problemy finansowe to ogromny ciężar twojego umysłu i razem możemy opracować plan przywrócenia finansów na właściwe tory. Alternatywnie istnieje wiele dedykowanych organizacji charytatywnych, takich jak StepChange, do których można się zwrócić o wsparcie.


Podjęcie odpowiedzialności finansowej nie oznacza, że ​​musisz sam zmagać się z problemami. Nigdy nie bój się prosić o pomoc. My jesteśmy tu dla ciebie.

Znajdź nas na Facebooku i daj znać, czy przyłączyłeś się do wyzwania.


Jeśli nie zamierzasz się przyłączyć to zaproponuj wyzwanie dzieciom. Jest to wspaniała okazja by im pokazać w jaki sposób mogą zaoszczędzić spora gotówkę. Uwierz docenia ten gest. Uczysz ich oszczędzania i odpowiedzialności jednocześnie. Docenią tez wartość pieniądza.Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego w Nowym 2020 Roku.

Tabela oszczędzania z użyciem 1 pensa - Wyzwanie na 2020!

KJB International Aid

Consulting & Coaching


Landline: +44 1733752295

WhatsApp: +44 7305464275

Email: info@kjbinternationalaid.com

Website: www.kjbinternationalaid.com

___________________________________

Follow us on Facebook, Twitter or Instagram

------

235 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page