top of page

Ważne!!! Nie zapomnij...

Updated: Feb 14, 2019


Zbliżający się termin składania corocznych formularzy “Renewal Pack” dotyczących zasiłku Working Tax Credits and Child Tax Credits upływa 31 lipca 2018. Dlatego drogi rodaku, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to nie czekaj do ostatniej chwili i zrób to już dziś, bo w innym wypadku twój zasiłek może zostać wstrzymany, a w najgorszym wypadku trzeba będzie zwracać ten co się już otrzymało!

Renewal Pack nie jest skomplikowanym formularzem, więc nie powinieneś mieć większych problemów z jej wypełnieniem. Ważne żebyś wpisał prawidłowo swoje dochody z roku poprzedniego, które są zazwyczaj wpisane na P60/P45. Pamiętaj, że jeśli miałeś więcej niż jednego pracodawcę to musisz te wszystkie dochody z wszystkich P60/P45 zsumować i dopiero wtedy wpisać w Renewal Pack.


Formularz możesz wysłać pocztą w załączonej kopercie i koniecznie zachowaj paragon z poczty (poproś o potwierdzenie). Można też złożyć wniosek online jeśli już wcześniej zarejestrowałeś się w serwisie internetowym Revenue. Opcja telefoniczna też jest akceptowana, więc jeśli nie masz już czasu na żadne z powyższych, to po prostu zadzwoń i podaj swoje dochody.


Jeśli jednak nie, otrzymałeś żadnej formy z H&M Revenue to koniecznie się z nimi skontaktuj i powiedz, że nie masz Renewal Pack. Wtedy otrzymasz nowy pakiet dokumentów z wydłużonym terminem zwrotu dokumentów.


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z nami.Serdecznie pozdrawiamyZespół KJB International

Pomoc Polakom na Wyspach


Landline: 0044 1733752295

Email: info@kjbnternationalaid.com

2 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page