top of page

Ważne! Odnów Working Tax Credit 2019. 


Jeśli otrzymujesz Working Tax Credit, to jak co roku, powinieneś otrzymać Renewal Pack.


Poniżej znajdziesz wszystkie informacje, jak się za to zabrać i kto musi to zrobić.


Renewal Pack to bardzo prosty formularz, który nawiązuje głównie do twoich dochodów za poprzedni rok podatkowy. Musisz udostępnić swoje dochody w Reveue do 31 lipca 2019 r. Na tej podstawie Revenue obliczy wysokość twoich benefitów na następny rok podatkowy. Jeśli nie odeślesz tej formy pocztą lub online przed terminem, płatności z tytułu Working Tax Credit zostaną wstrzymane. Dodatkowo, możesz otrzymać oświadczenie z Reveue i będziesz musiał spłacić wszystkie benefity, które otrzymałeś od 6 kwietnia bieżącego roku. Od 6 kwietnia (nowego roku podatkowego) otrzymasz szacunkowe płatności od HM Revenue and Customs (HMRC) do czasu nowych kalkulacji. Twoje płatności mogą ulec zmianie na podstawie informacji od twojego pracodawcy lub dostawcy emerytury.

Kiedy nie musisz odnawiać

Jeśli Twój Renewal Pack zawiera „sprawdź teraz”, to znaczy, że musisz tylko sprawdzić swoje dane, aby upewnić się, że są one poprawne. Jeśli twoje dane są poprawne nie musisz z tym nic robić. Twoje benefity zostaną automatycznie przedłużone. Pamietaj: Musisz powiadomić HMRC do 31 lipca 2019 r., jeśli zmieniły się twoje okoliczności lub coś w twoim Renewal Pack jest nieprawidłowe. Twoje benefity mogą zostać zatrzymane lub będziesz musiał zapłacić karę, jeśli tego nie zrobisz.

Jeśli po raz pierwszy ubiegałeś się o benefity po 6 kwietnia 2019, to twoje rozliczenie i Renewal Pack będą obowiązywać od 6 kwietnia 2020.

Jak odnowić

Jeśli musisz odpowiedzieć na twój Renewal Pack możesz to zrobić: * online * telefonicznie

* pocztą

HMRC poinformuje Cię o wysokości benefitów w ciągu 8 tygodni od otrzymania twojej formy.


Będziesz potrzebował:

  • Renewal Pack - jeśli nie otrzymałeś pakietu do 21 czerwca 2019 r., skontaktuj się z HMRC podając twój numer ubezpieczenia społecznego (NIN)

  • Detali dotyczących wszelkich zmian w twoim gospodarstwie domowym

  • Całkowitego dochodu za ostatni rok podatkowy (od 6 kwietnia 2018 r. do 5 kwietnia 2019 r.)

  • 15-cyfrowego numer referencyjny na twoim Renewal Pack - jeśli odnawiasz telefonicznie

  • Mam nadzieję, że nie zapomniszSerdecznie pozdrawiamyPolub nas na Facebooku, śledz na Twitter lub Instagram

Lub skorzystaj z pozostałych opcji kontaktu:  Landline: 01733 752295


67 views0 comments

コメント


bottom of page