top of page

ZADŁUŻENIE W UK - JAK SIĘ RADZIĆ?

Updated: Aug 27, 2020

W wyniku pandemii koronawirusa i późniejszych obniżonych zarobków czy utraty pracy, niestety w chwili obecnej więcej osób boryka się z zadłużeniem. Pocieszającym jest fakt, że problemy z zadłużeniem są do rozwiązania. To może nie być łatwe lub szybkie, ale zawsze jest szansa. Im wcześniej się z nimi uporasz, tym łatwiej sobie z nimi poradzisz.

Radzenie sobie z problemami finansowymi może czasami być frustrujące, a jeśli nie rozumiesz, jak działają takie rzeczy, jak kredyty, karty kredytowe lub hipoteki, możesz stracić zdolność finansowo lub popaść w pętlę kredytową. Ostatnio otrzymujemy bardzo wiele zgłoszeń dotyczących zadłużeń. Dlatego postanowiliśmy opisać wam jak działa nasza firma by pomóc wam w walce z zadłużeniami.


Istnieje wiele sposobów rozwiązywania problemów z zadłużeniem w Wielkiej Brytanii, więc ustalenie, które rozwiązanie jest najlepsze w porównaniu do sytuacji klienta, może być mylące.


W KJB International Aid omawiamy wszystkie dostępne opcje i doradzamy w oparciu o indywidualną ocenę sytuacji finansowej klienta. Dzięki temu klient może podjąć świadomą decyzję, w jaki sposób chce spłacić swoje długi i odzyskać kontrolę nad swoimi finansami.


Oferujemy doradztwo w zakresie wszystkich rozwiązań dotyczących niewypłacalności i pomagamy osobom fizycznym i biznesowym w proponowaniu wierzycielom planów spłaty, takich jak plany zarządzania długiem i IVA. Aby dowiedzieć się, jakie rozwiązania są dostępne, wystarczy skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji, a jeden z naszych doradców chętnie omówi szczegóły dotyczące zadłużenia. Taka konsultacja będzie obejmowała przegląd dochodów, wydatków, całkowitego poziomu zadłużenia i wszelkich innych istotnych szczegółów, abyśmy mogli udzielić porady i podać wskazówki do działania. Nasze porady są darmowe i poufne, natomiast zlecenia nam wykonania niektórych czynności jest zazwyczaj płatne i ustalane indywidualnie z klientem.


KJB International Aid działa na zasadach centrum wsparcia imigrantów z całego świata, głównie dla tych osiedlonych w UK. Jesteśmy prywatną firmą oferującą porady i rozwiązania dla osób zadłużonych, z problemami i bez znajomości języka, praw i obowiązków. Zawsze omawiamy dostępne opcje dla każdego indywidualnie.

KJB International Aid nie pobiera żadnych opłat z góry za udzielone porady. Jeśli jednak chcesz kontynuować jeden z naszych planów spłaty lub określonych projektów, wtedy zostanie naliczona opłata.


Opłaty będą zależeć od wybranego pakietu lub projektu i Twojej sytuacji osobistej. Wszystkie opłaty zostaną omówione przed rozpoczęciem jakiejkolwiek usługi lub planu spłaty zadłużenia.


Aby uzyskać więcej informacji na temat opłat i przebiegu skontaktuj z nami za pomocą maila info@kjbinternationalaid.com a w tytule wpisz "Program oddłużeniowy".


Alternatywne formy kontaktu to Strona Internetowa, Facebook i Instagram.


Jeśli masz zadłużenie w UK? Nie wiesz jak się z tym uporać? Otrzymujesz upomnienia i ponaglenia do zapłaty? Nie ignoruje! Działaj! A jeśli nie wiesz jak - pozwól nam zająć się Twoimi długami, a ty w zamian otrzymasz spokój, harmonie i stabilizację finansową.Pozdrawiamy

KJB International Aid Consulting & Coaching 

Pomoc Polakom Na Wyspach

Landline: +44 1733752295

WhatsApp: +44 7305464275 Email: info@kjbinternationalaid.com ___________________________________

Follow us on Facebook or Instagram


126 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page