top of page

Masz problem z rachunkami? My mamy rozwiązanie!

Updated: Mar 6, 2019

Wstęp

Rachunki?! To chyba zmora każdej rodziny. Nie oszukujmy się, prawie każdy z nas posiada niezapłacony rachunek na swoim koncie... Prawie każdy z nas każdego tygodnia/miesiąca robił/robi kalkulacje i planuje budżet by nie wpaść w długi. Prawie każdy z nas stara się opłacić rachunki w terminie... Jednakże, są z nami osoby, które nie potrafią uporać się z tymi trudami życia przeciętnego człowieka. Są wśród nas osoby, którym plany budżetowe wręcz nie wychodzą, a co gorsze każdy wykonany przez nich plan powoduje, że pakują się w coraz większe kłopoty... Za pewne wielu z was powie: że to ich problem; że to niezdary; że tylko beznadziejni ludzie nie ogarniają tak prostych zadań - ale ja jestem innego zdania. Uważam, że ci ludzie są po prostu słabsi w planowaniu budżetu gospodarstwa domowego i wierzę, że są znacznie mocni w innych dziedzinach życia, w których ja prawdopodobnie jestem beznadziejna. Uwierzcie to nie jest powód do krytyki i wyśmiewania. Tutaj wystarczy szczera rozmowa, zgodna współpraca i chęć pomocy innym. Dlatego też zdecydowałam podzielić się wiedzą, na temat planowania budżetu domowego, a w szczególności tego budżetu, który jest już całkowicie zrujnowany. Z pełną świadomością i przekonaniem mogę powiedzieć, że jestem specjalista w tej dziedzinie, wręcz można by rzec ekspertem od planowania i łatania dziur budżetowych ;)


Fakty


Przechodząc do rzeczy, statystyki wskazują, że coraz więcej ludzi cierpi z powodu niezapłaconych rachunków, coraz więcej ludzi jest zadłużonych, coraz więcej ludzi nie wie jak posprzątać ten bałagan i coraz więcej ludzi nie wie, że jest bardzo proste wyjście z tej sytuacji. Jest wiele organizacji pomocowych a niektóre z nich anulują twoje zadłużenie w całości.


Rachunki za wodę:


Najbardziej znana i popularna firma w UK to Anglian Water, która oferuje szereg usług pomagających spłacić swoje zadłużenie. Nie mam na myśli tylko ugody, ale również można uzyskać całkowite anulowanie długu. Proszę pamiętać, że tymi programami są objęte wszystkie firmy wodociągowe...


Gaz i prąd


Tutaj jest większy wybór w firmach (najbardziej popularne: British gas; N power; E.ON; SSE; itp.) jednakże niezależnie od tego ile ich jest, wszystkie mają systemy wsparcia dla zadłużonych. Anulowanie długu też jest możliwe we wszystkich. Dodatkowo każda z tych firm oferuje dodatkowe pieniądze, które możesz otrzymać raz w roku i pokryć część/całość swojego zadłużenia, albo zwyczajnie użyć na spłatę bieżącego rachunku i zaoszczędzić niezła sumkę.


Council Tax Bill


Tutaj sytuacja nie jest tak prosta jak w powyższych przypadkach, ale też jest wiele możliwości. Każdy council ma wiele systemów wsparcia, i co prawda nie można anulować zadłużenia, ale jest możliwość ugody, która będzie dogodna dla twojego portfela. Po za tym jest wiele dodatkowych obniżek, o których ludzie niestety nie wiedza.


Podsumowanie


Chcesz być wolny i niezależny finansowo? Wiem, że chcesz... A więc Drogi Rodaku nie czekaj do ostatniej chwili!!! Nie załamuj się, nie ignoruj upomnień, bo mogą być kosztowne i nie czekaj na cud. Nie wstydź się mówić o swoich problemach finansowych, bo ten problem dotyka wszystkich. Nie wierz, że ktoś ma łatwiej, że ktoś jest bogaty i nie wie co to jest bieda. Zapewniam cię, że nawet milioner został dotknięty tym problemem. Tylko, że milioner nie siedział i nie narzekał, że ma cholernego pecha. Wstał i powiedział musi być jakieś wyjście, bo nie ma sytuacji bez wyjścia. Działaj natychmiast, a jeśli nie potrafisz to napisz, bo przecież jestem tu dla ciebie. Mam nadzieję, że to pomogło ci chociaż odrobinę, ale moim celem jest mobilizacja. Zmobilizuj się i razem z nami zawalcz o swoja przyszłość.

.

Serdecznie Pozdrawiamy

KJB International

Pomoc Polakom na Wyspach


Landline: 0044 1733752295

Email: info@kjbinternationalaid.com

419 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page