top of page

NIEWIARYGODNE! EXIT FROM BREXIT?!

Updated: Feb 14, 2019

Z niedowierzaniem przyglądałam się dzisiejszemu marszowi mieszkańców Londynu, którzy protestowali przeciwko Brexit - owi! Padały hasła “STOP BREXIT” czy też “EXIT FROM BREXIT”, które nie ukrywam rozbawiły mnie do łez. Wcześniej - przed i po referendum - nie mogli się doczekać by wyrzucić wszystkich Europejczyków z Anglii, zostaliśmy dotknięci rasistowskimi atakami i ogromna dyskryminacją. Po takich wyczynach Europejczycy zrezygnowali, bo poczuli się urażeni i zaczęli opuszczać angielskie progi. Niespełna kilka miesięcy później Anglicy zaczęli odczuwać negatywne skutki Brexit-u i zaczęła się panika. Jednakże w dalszym ciągu uważali, że EU to banda głupców i pozwolą Anglii wyjść z Unii za free bez jakichkolwiek problemów. Niestety role się odwróciły i to Anglicy okazali się głupcami myśląc w ten sposób, ponieważ Unia Europejska stanęła na wysokości zadania i stanowczo przedstawiła prawa i obowiązki dla opuszczających członków Unii. Anglicy tego nie sprawdzili zanim rozpoczęli całą akcje z referendum.


Oczywistym jest, że Ci, wrogo nastawieni do imigrantów też się zjawili… Ponoć walczyli o swój kraj, który my, Europejczycy, rzekomo zniszczyliśmy! Mówili: “Zdrajcy Brexit-u” odejdźcie, skoro głosowaliśmy “LEAVE” to powinniśmy opuścić UE! Nie rozumiem o co oni tak naprawdę walczą? O jaki ich kraj? Przecież wszystkie produkty Tesco, Asda czy innych marketów pochodzą z krajów Unii Europejskiej… Tutaj przecież nic nie rośnie po za dynia, ziemniakami i pieczarkami… Nie myśl, że jestem złośliwa, raczej mówię co widzę… Sam się przekonaj, przyjrzyj szafki z produktami spożywczymi i poczytaj skąd pochodzą… A potem idź do szafy z ciuchami i sprawdź metki… Jestem przekonana że 90% produktów w twoim domu pochodzi z krajów Unii. Czasami nawet zastanawiam się dlaczego oni kwalifikują się jako First World Country!?


Kto by się wtedy spodziewał, że będą chcieli wszystko odwołać i jednak zostać w naszej Unii… Czyżby nagle pokochali Europejczyków? Czy raczej brakuje rąk do pracy? Wydaje mi się, że to kolejny szczeniacki wybryk Anglików, gdyż nie wiedzą jak rozgryźć aferę Brexit - ową to wywołują kolejną by te pierwsza zamieść pod dywan. A jak wy myślicie czy tym razem będzie Exit from Brexit? Koniecznie zostaw komentarz…KJB International

Pomoc Polakom Na Wyspach

Landline: 0044 1733752295

Email: info@kjbinternationalaid.com

192 views0 comments
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Twitter Social Icon
bottom of page